Všichni dopadneme jako Zeman

Až děti nazvou paní učitelku kundou, řeknou školníkovi, že opravu židle zkurvil a celá škola stojí za hovno, nemůže se jim prakticky nic stát. Mluví tak i pan prezident. Hovory z Lán byly fiasko, o tom nikdo nepochybuje. Je však nutné zvážit všechny aspekty. Pamatuju si na svou prababičku, jak se na sklonku života snižovala k tak odporným vulgarismům, že nám zůstával rozum stát. Prý nějaká stařecká demence. Teď si k tomu všemu ještě přičtěte vypitý mozek, který Miloš pravděpodobně má… a ejhle! Dřív nebo později to přijít muselo.

Bude hůř
Vzhledem k předpokládanému úbytku intelektových a kognitivních schopností naší hlavy státu lze předpokládat, že se v příštích letech dočkáme promenády v pruhovaných a značně znečištěných trenýrkách při jednání se zahraničními politiky a dost možná i sexuálního harašení napříč celým politickým spektrem. Musíme si jako národ zvyknout. Na druhou stranu se na to můžeme dívat veskrze pozitivně. Když nějaký takový záznam s hezkou porcí úprav nahrajeme na YouTube, můžeme se dočkat vysokého počtu zhlédnutí a pokud nám to klapne, tak i příjemného utržení provize z reklamy.

Mezi slepými jednooký králem
Už teď slyším všechny ty hlasy propagátorů Schwarzenberga. Ano, v tomhle by byl asi o kus lepší, ale i on má už díky věku své limity. Už je také ve fázi, kdy by ho nemohli pustit z hajzlu, aby jim neposral celé Hradčany. Stejně jako Miloš. Nejzoufalejší je, že jsme jako národ nedokázali vygenerovat zajímavou osobnost a autoritu ve věku, kdy by tuhle funkci za všech okolností mohla zastávat a bylo by možné za ni dát ruku do ohně, že se nic takového nestane. Musíme vinit sami sebe, svoje rodiče, dědečky, babičky nebo politické strany. Že už někdo má kvůli pokročilému věku mozek jako ementál, není ani tak jeho vina. Dopadneme tak všichni…